Pozdrowienia z północy

1:56:00 PM

Oj, już zaraz minie tydzien, a tu tak dobrze, tak miło, szkoda wracać. Przyznam, że nic mnie tak nie wprawia w dobry humor, nie uspokaja mnie tak słodko i delikatnie jak zapach i szum morza. Aż żałuję, że nie mogę mieć właśnie tutaj swojego domu.


Miałyście już do czynienia z jajkami od Tony Moly? Kupiłam je jakiś czas temu i jak na razie moje doświadczenia są skrajne, może uda mi się w końcu wziąć za napisanie kilku recenzji azjatyckich kosmetyków - w końcu to jedyne, których używam do twarzy :)


Pochwalę się dzisiaj tylko pierwszą odsłoną haftu z Gold Dimension - bardzo lubię te zestawy chociaż nie wszystkie należą do najprostszych :) ten jak na razie sprawia mi niebywałą przyjemność i wstyd przyznać, ale pierwszy raz haftuję sama mieszając odcienie nici :) Podejście nr 1:


Niestety tutaj średnio mam czas i haftować udaje mi się tylko późnymi wieczorami, a zdarza się często, że nadmiar wrażeń sprawia iż padam po 22.. Kolejna aktualizacja - po kilku dniach i godzinach powoli się wyłania:


Mam nadzieję, że za kilka dni będę mogła wrócić do normalnego trybu pisania, trochę juz mi za Wami tęskno. Pozdrawiam Was serdecznie!

Sprawdź też

11 komentarze

 1. wypoczywaj, a do rytmu wrócisz :) spokojnie .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak się człowiek tak wolnością rozleniwia, to ciężko. Ooooj ciężko ;D

   Usuń
 2. Ja również uwielbiam morze, zawsze marzyłam żeby mieć tam choć malutki domek :) Może kiedyś. Udanego wypoczynku i czasu do haftowania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Udanego wypoczynku i wracaj szczęśliwie:))

  OdpowiedzUsuń
 4. pierwszy raz widze i słysze o tych jajkach;)
  zazdroszczę wypoczynku ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. udanego wypoczynku!

  Widzę, że piękny haft powstaje. Też lubię krzyżykowanie, tylko żywcem nie mam czasu (zwłaszcza, odkąd mam ten blog ;-))

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie Ci wychodzi ten hafcik:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Najlepszego Maryś!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...