Projekt DIY na Dzień Matki + VIDEO

10:29:00 AM

Niecały tydzień został do jednego z najpiękniejszych i najbardziej według mnie wzruszających świąt w roku. Pomyślałam, że w tym roku przygotuję dla Mojej Mamy coś wyjątkowego, co będzie mogło sprawić jej przyjemność nie tylko raz, ale mam nadzieję każdego poranka przez najbliższy czas.


Zapraszam więc na film i zachęcam do subskrybowania kanały na Youtubie - teraz jeszcze częściej niż do tej pory, będą czekały na Was filmy nie tylko z przepisami i projektami DIY, ale także vlogami (jak te z Portugalii) ale w końcu powoli dopinam projekt Warszawski i to właśnie w czerwcu i okresie wakacyjnym będzie ich najwięcej - mam nadzieję, że pomogą Wam odkryć w Warszawie nowe miejsca i sprawnie poruszać się po mieście.


Do przygotowania herbat możecie użyć swoich ulubionych mieszanek, a nawet stworzyć własną.
Torebeczki na herbaty możecie dostać na ebay'u (link w komentarzu pod filmem) czy w sklepach z herbatami i kawami. Podobny, możecie także uszyć a rozwiązaniem dla tych wiecznie zalatanych może być podmianka karteczek na kupionych herbatach w torebkach.
Jak Wam się podoba ten pomysł? Przed 26 maja pokażę Wam jeszcze jeden pomysł, który sprawdzi się idealnie nie tylko na Dzień Matki, ale i na zaproszenie wiosny do naszego mieszkania. Enjoy!


Sprawdź też

0 komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...