3 Filmy: Targi Slow Fashion, TAG + Czerwcowe GRWM

9:28:00 AM

Cześć! Dzisiaj podrzucam Wam tylko trzy filmy z ostatniego tygodnia, a już powoli smaruję dla Was post denkowy z czerwca. Teraz wybyłam na krótki urlopik do domu rodzinnego, więc będę miała trochę więcej czasu na pisanie. Ale co do filmów - przyznam Wam, że sama jeszcze poszukuję tego w jaki sposób chcę prowadzić kanał na Youtubie. Filmiki makijażowe bardzo lubię robić, fajnie mi też pokazywać ten kilkuminutowy kawałek dnia. Zobaczcie relację z zeszłoweekendowych targów Slow Weekend, które odbyły się w Soho Factory - jednym z fajniejszych miejsc na warszawskiej Pradze.


Mój pierwszy youtubowy tag, czyli What's in my bag. Pierwszy tego typu i chyba jednak ostatni - jakoś nie czuję się w takiej formie dobrze, chociaż wciąż wielką przyjemnością było dla mnie montowanie. To jest też powód, dla którego w ogóle zdecydowałam się na kręcenie i publikowanie filmików - sprawia mi to po prostu wielką przyjemność :-)


I ostatni, czyli Get Ready With Me - zastanawiałam się, czy takie wideo tworzyć raz w miesiącu, bo najbardziej lubię takie krótkie filmy, w których nie mówię ani słowa :D Co do makijażu natomiast jako, że zazwyczaj maluję się bardzo prosto i delikatnie nie widzę też większego sensu, aby robić je dużo częściej. Jak Wam wspominałam jestem teraz w domu rodzinnym (bez telefonu oczywiście) i tworzę tutaj taki swój mały projekt, do którego namówiła mnie jedna z youtuberek, mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie bo pracy jest po prostu masa ;-)


To na dzisiaj wszystko, cieszę się, że czasem ktoś do mnie na YT wpada - zawsze jest miło, kiedy robisz coś co uwielbiasz a przy okazji spodoba się to komuś innemu. Za wszystkie łapki i komentarze, dzięki stokrotne! ;*

Sprawdź też

0 komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...