Tydzień w zdjęciach 18. + [ 2 nowe FILMY ]

3:30:00 PM


Zdecydowanie nie o takiej pogodzie marzyłam, kiedy w grudniu ukryta pod grubym kocem marzyłam o czerwcu. Ale wiadomo, czasem słońce, czasem deszcz. Dziś przygotowałam dla Was małe podsumowanie tygodnia, w którym znajdują się dwa nowe filmy. Dziękuję Wam za wszystkie wiadomości i komentarze - naprawdę miło jest wiedzieć, że wspieracie mnie w tym co robię a najważniejsze - że się podoba Wam to też trochę podoba.


Przygotowałam więc dla Was małe podsumowanie tygodnia, zarówno wczoraj jak i dziś udało mi się zmontować dwa nowe filmy: jeden typowo weekendowy, drugi z przepisem na mój ulubiony letni obiad. Zapraszam serdecznie!


1. Rzeczony obiad. Jego przygotowanie trwa tak mało czasu, że pokochałam go od razu  i pieczone warzywa w przeróżnych konfiguracjach i z różnymi sosami chyba nie znudzą mi się nigdy.

2. Najważniejsze, żeby dobrze zacząć dzień.

3. Niestety po zeszłorocznej przeprowadzce, choć mieszkanie przeszukałam wzdłuż i wszerz swoich dwóch par okularów nie znalazłam. Zapewne znajdą się bliżej grudnia. Dostałam jednak nowe i jak razie postępuję z nimi jak z jajkiem, bo są cudne.

4. Jest lato, a latem wracam do książek z dzieciństwa. Zastanawiam się tylko jeszcze czy zaczynać chyba z 10 raz Harrego Pottera, czy poczekać jeszcze na porę piknikową.

5. Okazało się, że na jednej ze ścian nie mogę wieszać  obrazków, jak na złość właśnie na tym miejscu zależało mi najbardziej. W Biedronce udało mi się kupić plasterki, które o dziwo rzeczywiście wszystko trzymają a mi za jakiś czas pewnie obecne ułożenie się znudzi i będę mogła spokojnie wszystko pozmieniać. Te rzeczy nazywają się chyba Command, 15zł za opakowanie ( kupowałam na allegro)

6. Czy Państwo życzą sobie recenzję świeczki Diptique? :-)


Park Skaryszewski w całe okazałości. Ostatnio to jedno z moich ulubionych miejsc, chociaż w tym tygodniu mam nadzieję nagrać coś dla Was z Łazienek Królewskich. Całusy i miłego oglądania!


Sprawdź też

0 komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...