WYZWANIA DO WYDRUKOWANIA cz.I: Przeczytam 50 książek w 2016 (6 grafik)

4:31:00 PM


Dzień Dobry pracowity tygodniu! Na Waszą prośbę przygotowałam wam kolejne grafiki z wyzwaniami na Nowy Rok! Części będzie aż siedem, mam nadzieję, że każda z Was znajdzie w najbliższym tygodniu tutaj coś dla siebie. Zaczynam od tego, co i dla mnie najcenniejsze - wyzwanie książkowe. Przyznam, że w zeszłym roku udało mi się przeczytać nawet ciut więcej niż planowałam (wielka zasługa Kindle'a) także dla mnie wyzwaniem będzie tym razem 77 książek.


Miś z ptaszkiem [klik]  /  Czarne kropki [klik]   


Zygzaki [klik]  /  Kwiaty [klik]


Różowe kropki [klik]  /  Bluszcze [klik]

I zwyczajowa formułka: Wszystkie pliki umieszczone są na dysku Google Drive, a niżej jeśli któraś wpadła Wam w oko wystarczy kliknąć w jego nazwę pod obrazkiem, są tam bezpośrednie linki do ich ściągnięcia. Grafiki są tylko i wyłącznie do wykorzystania prywatnego - jeśli chcesz użyć ich gdzieś jeszcze daj znać!

Jutro i aż do następnego piątku zapraszam codziennie po nowe grafiki z przeróżnymi wyzwaniami i organizacją na 2016 rok. Tutaj [klik] wczorajsze kalendarze na styczeń do pobrania - stworzyłam też osobną kartę na wszelkie grafiki do pobrania i wydrukowania na samej górze strony (powolutku uzupełniam). Ucałowania!

Sprawdź też

0 komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...