"Tęczowe zygzaki" - Home Decor DYI

11:21:00 AM


O słodkie piątkowe południa - czy jest coś bardziej optymistycznego niż świadomość nadchodzącego weekendu? A jest moje drogie, jest. Otóż to świadomość tego ile jesteście moje kochane w stanie zrobić w ciągu nadchodzących dni i to dla siebie i dla domu. I piękna. I oczu pociechy. 

Dzisiaj zapraszam na kolejny już projekt związany z moją ostatnią wielką miłością - akwarelami. Cała praca nie powinna Wam zająć więcej niż 15 minut, zabawy z tym nie ma dużo a i jakiś specjalnych zdolności także posiadać nie musicie. Jedyne czego będziecie potrzebowały to:

- akwarele, farby wodne
- pędzelek
- płyn maskujący
- papier do akwareli (ok. 5zł w papierniczych)
- ramkę na zdjęcia

To jest w zasadzie ten sam zestaw, którego używałyśmy przy projekcie na Walentynki "Napis LOVE" a sam filmik możecie obejrzeć TUTAJ. Dopiero teraz się zorientowałam, że nie linkowałam go Wam na blogu a więc proszę - projekt na tych samych zasadach z tymi samymi materiałami, które jeszcze nie raz nam się przydadzą. Z resztą będzie takich filmików cała seria, zaraz Wam opowiem co i jak.

Na kartce malujemy ramkę i zygzaki - jeśli lubicie równiutkie to równiutkie, ja jednak wole te odręczne i lekko niestaranne. Płyn schnie bardzo szybko, jednak aby akwarele całkowicie wyschły radzę poczekać kilkanaście minut - można sobie pomóc suszarką. Z resztą zobaczcie same:








I teraz nie pozostaje nam nic więcej jak zapakować nasz obrazek do ramki - Waszym wyborem już zostaje czy wybierzecie ustawienie poziome czy pionowe - kolorystykę stonowaną i tak jak moje - zupełnie kolorowe szaleństwa. Pięknie też będzie wyglądać połączenie jednego koloru w kilku odcieniach do bardziej stonowanych pomieszczeń. Moje cudaki wylądowały w kuchni, ale za kilka dni ustąpią pewnie miejsca kolejnym projektom. Ha. Rozszalałam się.



Wspaniałego weekendu moi drodzy. Zróbcie coś dla siebie kreatywnego. Choćby rysuneczek, choćby miał to być kawałek kolorowanki. Potrzebujemy tego w tych czasach kochani. Straszliwie. Z uszanowaniem i słońca, słońca!

Sprawdź też

0 komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...