Malowanie biżuterii akwarelą

5:00:00 PM


Co prawda modniejsze są teraz motywy roślinne,  ja zachęcam Was do spróbowania czegoś zupełnie innego. Lubię oglądać wszelkie projekty - czy to architektoniczne, szybkie rysunki mebli - jednak to projekty biżuterii budzą mój największy podziw.
Wciąż zapominam stworzyć post z podstawami malowania akwarelą - wpadłam jednak na lepszy pomysł i taka seria pojawi się jeszcze w tym miesiącu na moim kanale - zapraszam więc do subskrypcji.

To właśnie tam dołączą filmy gdzie pokażę jakich dokładnie używam akwareli i które pędzle okazały się dla mnie najwygodniejsze. Dzisiaj jednak, po sporym okresie przerwy pokażę Wam dwie prace, które ostatnio zrobiłam i z którymi trudno mi jest się pożegnać.

Przyznam Wam, że swego czasu szukałam publikacji na ten temat - jednak w odróżnieniu od naszych wschodnich (tak, tak - wschodnich) sąsiadów akwarela nie przyjęła się tak dobrze i nie jest aż tak popularna jak np. w Rosji.
Założyłam zupełnie nowe konto na Instagramie, do śledzenia którego Was zapraszam MARMACK.ART. Zupełnie zrezygnowałam z prowadzenia konta prywatnego - wyszło na to, że tym czym lubię się dzielić najbardziej to rzeczy, które wychodzą spod mojej ręki.


Jakie tutoriale byłyby dla Was najbardziej interesujące? Domyślam się, że wszelkie liściowe - osobiście uwielbiam zieleń w domu - bardzo mnie uspokaja, co więcej ma też właściwości kojące. Wiem, że wydaje się to dość trudne, ale same zobaczycie, że tak naprawdę wystarczy jedno. Zacząć.

Sprawdź też

0 komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...