Recenzja Garden Sweet Pea - Yankee Candle

7:39:00 PM

Nie mogłam się doczekać pierwszego palenia tego wosku. Nie byłam optymistycznie do niego nastawiona - po kilku ostatnich porażkach - kiedy to ukochany w naturze zapach mdlił od zapalenia w kominku - myślałam, że będę musiała spisać go na straty i wrzucić do pudełka "Maybe later, maybe never"Zapach okazał się strzałem w dziesiątkę - bardzo silnie kwiatowy, mocny, trochę bujający się w nozdrzach na granicy przyjemności i duchoty. Według polskich sklepów opisujących zapach przeważają opinie o pachnącym groszku (jak sama nazwa wskazuje) oraz frezji a nawet pomarańczy.


Mi kojarzy się z moim pierwszym mieszkaniem w Legionowie - pierwszym balkonie zapełnionym donicami z pnącym się po balustradach pachnącym groszkiem i maciejką.

Jeśli chodzi o moją ocenę, zdecydowanie pierwsza trójka Kwiatowych. Dobry zapach na zapracowane popołudnia, kiedy tylko modlimy się aby coś odwróciło naszą uwagę od domowych obowiązków, pociągnęło w kierunku domowych przetworów i domowej lemoniady. Trochę dzieciństwo, trochę ogródek babci. Zdecydowanie dla lubiących zapachowe słodycze - choć nie myślałam,  że i ja do nich należę :) 

Ocena: 5-/5
Pomieszczenie: każde
Moc: średnia moc
Testowania forma: wosk


Sprawdź też

2 komentarze

  1. Zdecydowanie moj ulubiony zapach kwiatów ogrodowych.. Moze zrobisz jakaś woskową rozdawajke? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Swietny zapach, nie bardzo kwiatowy, troche a la ogródek babci wsi

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...