Yankee Candle - recenzja Beach Wood

12:27:00 AM

Dzisiaj przedstawiam Wam moją (jak na razie) ulubioną i morską i w ogóle przeukochaną świecę Yankee Candle o zapachu Beach Wood. Szczerze mówiąc wosk przy pierwszych paleniach wydawał mi się mocniejszy niż słój. Dopiero po dłuższym paleniu świecy uwolnił głębię jakiej w wosku nie było.Udało mi się jeszcze załapać na zniżkę 25% w stacjonarnym sklepie Świat Zapachu i praktycznie każdy wieczór od tego czasu słój uspokaja każdą zbłąkaną myśl. W sierpniu mam zamiar zrobić małe Candy, gdzie do wygrania będzie właśnie mały słój - zobaczymy jeszcze o jakim zapachu :)


Musicie widzieć, że jestem absolutną fanką morskich klimatów w wystroju wnętrz - dotyczy to praktycznie każdego pomieszczenia oprócz kuchni - moim drugim ulubionym morskim zapachem jest Pink Sands >recenzja< za to np. Beach Walk kompletnie nie przypadł mi do gustu delikatnie mówiąc ;) >recenzja<

Jeszcze raz zapraszam na moje Candy:


Po prawej stronie, na pasku postanowiłam zrobić listę wszystkich testowanych przeze mnie zapachów - w zapasie mam koło 20 recenzji więc powoli lista będzie się zapełniać - mam zamiar zrobić także ranking świec podzielony na pokoje, nastroje i pory roku a także ranking najdziwniejszych zapachów YC  :) do jutra więc!

Ocena: 5/5!

Sprawdź też

1 komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...