Postanowienie miesiąca - Zerolipiec

12:51:00 PM

Jako, ze w zeszłym miesiącu wydałam furę kasiory aby uszczęśliwić duszę i ciało. W więc tym miesiącu postanawiam nie kupować absolutnie żadnych kosmetyków, aby projekt-denko nareszcie miał sens. Miałam zamiar kupić także tylko jedną, jedyną książkę ale przecież są darmowe ebooki w formie quasilegalnych pdfów, więc zaczynam projekt Zerolipca.

Czyli tylko najpotrzebniejsze produkty.


Zaczęłam, a w zasadzie przestałam kupować kilka dni temu i po tygodniu widzę na koncie same plusy, w łazience w końcu coś się zaczyna denkować, lodówka nie jest zawalona jedzeniem - jest w niej tylko kilka produktów, które z racji upałów znaleźć się tam muszą - typu masło. Jemy wszystko świeże na bieżąco, staram się kupować więc dużo warzyw owoców, ale dokładnie tyle ile zjem jednego dnia.Minął tydzień, na razie wydałam 58 zł, a nie mogę mimo wszystko powiedzieć, że sobie trochę nie dogadzam w posiłkach ;) Ale, żeby być całkiem uczciwa - mamy trochę mięsa w zamrażalniku ;)
Minął dopiero tydzień więc nie ma co chwalić dnia przed zachodem, ale może taki Zeromiesiąc robić sobie częściej? Co kwartał?

Dobrego dnia! :)

Ps. Kończę bardzo powoli piękny rowerowy haft - już się nie mogę doczekać żeby się pochwalić- wyszedł przepięknie :)

Sprawdź też

4 komentarze

 1. Nie wiem czy bym wytrzymała cały miesiąc :D

  OdpowiedzUsuń
 2. To dobry pomysł, też tak robię co jakiś czas..ostatno często, bo muszę....Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I ja gdziestamby ostatnio zmuszona :( szczególnie jesli chodzi o denkowanie kosmetyków ;D pozdrawiam z Olsztyna!

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...