Lemon Lavender od Yankee Candle - w jakim pomieszczeniu palić?

4:35:00 PM

Witajcie Kochane, dzisiaj dawno już napisana recenzja, która się zapodziała gdzieś w gąszczu roboczych - zapachu Lemon Lavender od Yankee Candle - zapachu, który przyznam bardzo mnie zniechęcił, póki nie znalazłam jego odpowiedniego zastosowania.Jedynym zapachem, który z serii lawendowej jest według mnie najładniejszy i najbardziej naturalny to ta czysta lawendy - bez żadnych dodatków. Przypisany jest do grupy zapachów Fresh, czyli tych świeżych i orzeźwiających. Ten zapach jednak od początku wydawał mi się trochę zbyt ostry i sztuczny. Nawet bez palenia pachniał bardzo intensywnie mimo folii ochronnej.. Z salonu powędrował więc do łazienki, gdzie leżał pokruszony w kominku.
I cóż, to był strzał w dziesiątkę. Pokruszony pachniał kilka dni bardzo intensywnie - później wystarczyło palić go raz na kilka dni w łazience aby zapach był wyczuwalny, ale nie natrętny. Pomieszczenie pachniało bardzo świeżo i czysto - mieszanka cytryny z lawendą przypominała trochę wysprzątany dom babci, która ma w szafie woreczki z lawendą - jednocześnie domowo i jak u porządnej Pani Domu ;) mimo gdzieś tam wychylającej się cierpkości cytryny uważam, że zapach jest udany, ale moim zdaniem z pewnością nie do każdego pomieszczenia.

Ocena: 4-/5
Moc: bardzo mocny zapach
Pomieszczenie: Łazienka, pralnia, pomieszczenia gospodarcze.
Kategoria: Fresh
Testowana forma: woskSprawdź też

4 komentarze

 1. Wszystkie woski YC zawierające cytrynę są idealne do łazienki ;) Albo nawet w innych pokojach - ale tylko po sprzątaniu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda? Na tez jakos nie przepadam za takimi woskami choc bardzo lubię cytrusy

   Usuń
 2. Moja siostra go uwielbia, ja jednak za nim nie przepadam...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...