Nowy Listopadowy numer Cross Stitcher!

6:00:00 PM

Całkiem bożonarodzeniowo, choć jeszcze nie ma listopada! Uwielbiam święta Bożego Narodzenia i przyznam Wam w tajemnicy, ze już powoli się przygotowuje do zbierania przepisów, przystawianej domów i tworzenia projektów gwiazdkowych!To już niestety któryś rok z rzędu, kiedy to numer listopadowy jest, powiedzmy, średni - dopiero ten grudniowy jest zazwyczaj pełen niesamowitych pomysłów nie tylko na hafty, ale przede wszystkim na dekoracje świąteczne z ich użyciem :)Sówki zawojowały swego czasu świat nie tylko haftów - dla mnie to całkiem fajny sposób na kartkę świąteczną, choć przyznam projekty z zeszłego roku podobały mi się tak bardzo, że wykorzystam je i teraz - obiecałam sobie jednak że żaden świąteczny post nie znajdzie się tutaj aż do połowy listopada - ale coś czuję, że w tym roku szczególnie coężko będzie się powstrzymać! :)


Nowy numer zapowiadany jest właśnie na połowę listopada - a ja muszę się przyznać, że uczęszczam na kurs haftu artystycznego - niesamowita zabawa w połączeniu z ogromną wiedzą prowadzącej sprawia, iż kocham absolutnie środy! A już w listopadzie zapraszam na "Tydzień z..." Cyklem spotkań z moimi ulubionymi blogerami i ich genialnymi przepisami na... Ale to już za tydzień! :)


Wspaniałego weekendu, to już jutro!!

Sprawdź też

3 komentarze

  1. Mnie tez powoli ogarnia świąteczne szaleństwo :) A to dlatego, że jest to dla mnie magiczny czas. Wczoraj szukałam inspiracji i ... słuchałam świątecznych piosenek... :>

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja już też marzę o świętach!!

    OdpowiedzUsuń
  3. Och a ja czuję ich gorący oddech na plecach, czas tak znika szybko jakby sie w chowanego bawił i nie dał znajdować :) :) :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...