Pomysły na pisanki - Vine! + Wielkanocne Inspiracje

10:00:00 AM

Hej, hej! Wiosno najsłodsza, w końcu na dobre rozgościłaś się w Warszawie! Dziś było ponad 18 stopni, powoli czuję, że odżywam i po prostu mi się zaczyna "chcieć" Dzisiaj będzie trochę o aplikacji Vine, do której w końcu chyba się przekonałam i to samo zamierzam zrobić z Wami. Ale na początek zapraszam na najpiękniejsze pomysły na dekoracje i pisanki wielkanocne.

   

Znalazłyście coś dla siebie? Miałam dziś wspomnieć o Vine i tak też czynię - to kolejny serwis społecznościowy - tutaj jednak pokazujemy siebie poprzez kilkusekundowe filmy. Jedną z form wideo, które można tam zaobserwować jest film poklatkowy, którego przykłady możecie zobaczyć poniżej. Przez ostatnie dwa tygodnie postanowiłam się lekko wyszaleć w temacie DIY i zrobiłam kilka prościutkich tutoriali związanych z najbliższymi świętami.  Pierwszy raz robiłam coś takiego i powiem Wam, że taka forma i taki montaż bardzo mi się podobają i już zastanawiam się nad kolejnymi.

Ps. W prawym dolnym rogu można włączyć muzykę :-)
Przeczytałam ostatnio kilka wpisów na temat Świąt Wielkanocnych i czuję się trochę osamotniona na warszawskich włościach w kwestii ich obchodzenia. Otóż u nas w niedzielę po uroczystym śniadaniu rodzina ( kiedyś cała, teraz najczęściej tylko dzieci) szukają po ogrodzie pochowanych paczek. Pamiętam jeszcze kiedyś była taka tradycja, by mojej matce chrzestnej schować paczkę tak, że wręcz niemożliwym było jej odnalezienie. Raz była to studzienka kanalizacyjna, raz dno ogrodowego stawu - jestem bardzo ciekawa czy z Waszymi świętami też wiążą się jakieś tradycje które wciąż kultywujecie, a może takie których wspomnienia wciąż w sobie nosicie?

Źródło zdjęć

Sprawdź też

0 komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...