Zmiany, zmiany!

3:21:00 PM

Chyba nie muszę mówić co się zmieniło? Pierwszą, najważniejszą i najdłużej wyczekiwaną zmianą było zmiana loga. Trwało to tak długo, że już straciłam nadzieję, na szczęście jest i to takie, które sprawia, że uśmiecham się za każdym razem, kiedy tylko na nie spojrzę.


Żegnaj Pokojówko z sikoreczką, choć Cię uwielbiałam, to przyznam Wam, ilekroć wchodziłam na bloga czułam taki zastój, czułam, że stoję w miejscu, gdzieś, gdzie nie chcę się do końca znajdować. W moim życiu na przestrzeni 2 lat zmieniło się bardzo dużo, pewnie kiedyś przefarbowałabym włosy na poprawę nastroju, teraz jednak od kilku tygodni planowałam zmiany, których początki możecie tutaj zobaczyć. Przede wszystkim będę się starała mocno uprościć cały szablon, moim priorytetem jest czytelność i przejrzystość bloga.

Jestem bardzo ciekawa jak Wam się podoba! Dzisiaj prezentuję tylko logo, cały blog będzie z dnia na dzień powoli zmieniany, poprawiany i ulepszany i pewnie do świąt ukaże się w finalnej wersji. Jestem ciekawa Waszej opinii, często zmieniacie coś u siebie? Zazwyczaj są to małe poprawki czy remonty generalne? Ucałowania!

Sprawdź też

0 komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...