Chanel Rouge Coco Ultra Hydrating Lip Colour Adrianne #402

9:58:00 PM

Zawsze marzyłam o nudziaku idealnym. Ale zawsze na nudziaka było mi trochę szkoda - w końcu to nie ma być żaden dziki, przyciągający wzrok kolor. Ma "tylko" podkreślać, pogłębiać naturalny kolor ust i wręcz zatapiać się w delikatności. W końcu się zdecydowałam. Chanel. Adrienne. Z pewnością nie ostatnia.


Uwielbiam szminki Chanel. Co prawda kupuję je o wiele rzadziej niż bym tego chciała, jednak za każdym razem robię sobie jakiś mniejszy czy większy prezent z okazji małego sukcesu  Idąc na stoisko byłam przekonana, że wyjdę z jakimś tradycyjnym dla mnie brązem bądź fioletem, ale zobaczyłam Ją. I choć zarzekałam się, że nigdy nie wydam większej kwoty na nudziaka to ze sklepu wyszłam zadowolona. A potem było jeszcze lepiej.

 Szminka jest bardzo kremowa - mocno nawilżająca i dobrze kryjąca. Zawiera olejki z jojoba oraz mimozy - ściera się bardzo równomiernie choć nie jest jakimś gigantem w kwestii trwałości. Wybrałam kolor Adrienne #402, wszystkie szminki z nowej kolekcji noszą imiona najbliższych samej Coco Chanel - jej kochanków, przyjaciół, rodziny czy muz. O ile się nie mylę, trafiła mi  się jej ciotka, ta sama, którą możecie kojarzyć z przepięknego minifilmu o sklepie z kapeluszami. Sama Adrienne była także jedną z pierwszych modelek Coco.


To jest mój ulubiony film stworzony przez jakikolwiek dom mody i przyznam Wam szczerze, bardzo tęsknię za czasami takich właśnie "reklam". A tak naprawdę całe życie marzyłam, żeby nosić kapelusze i ubóstwiam je ponad wszelkie inne ozdoby. Muzyka jest przepiękna, kompozycja, elegancja prostota - zachęcam Was najmocniej, zobaczcie. Jakoś mało trafiła do mnie ta najnowsza produkcja z Pharellem Williamsem i Cara Delevigne. I jak? Bardzo podoba mi się jak naturalna i delikatna jest Adrienne. To taka szminka, która aż prosi się o "no make-up" make-up - a na lato to mój ulubiony makijaż. Pierwsza w tych kolorach i powtórzę się - z pewnością nie ostatnia.

Sprawdź też

0 komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...