Get Ready With Me #1 + relacja Orange Video Fest [VIDEO]

9:11:00 PM

Pewnie dla wielu z Was, taki krok do przodu to żadna trudność, ale dla mnie nakręcenie pierwszego GRWM było czymś niewyobrażalnym jeszcze dwa miesiące temu. Co więcej, myślę że jakieś pół roku temu mogłabym się zarzec, że nigdy czegoś podobnego nie zrobię. A jednak. Przyznam Wam jednak, że nie spodziewałam się, że sprawi mi to aż tak wiele frajdy. 


Jak same widzicie na blogu jest mnie dużo mniej, na pewno jednak na blogu będą pojawiać się recenzje i projekt denko. Do tych dwóch form jestem bardzo przyzwyczajona, postaram się utrzymywać liczbę minimum 10-12 postów miesiecznie, bo na blogu zaczynałam i z nim jest mi po prostu bardzo dobrze. Dwa tygodnie temu uczestniczyłam w niesamowitym wydarzeniu - OVF, na którym udało mi się spotkać kilku swoich prywatnych ulubieńców a nawet porozmawiać z paroma niesamowitymi dziewczynami.

/Trzech majowych ulubieńców na jednym zdjęciu: MAC, Givenchy, Dior/


Jestem bardzo ciekawa jak wygląda Wasz stosunek do youtuba. Oglądacie filmiki tylko urodowo/ makijażowe czy kompletnie wsiąkłyście w świat YT? Jakie są Wasze ulubione kanały? Przygotowuję teraz krótki film w którym chciałabym Wam trochę pokazać świat Vine'a, w którym zakochałam się prawie tak mocno jak w Instagramie. Jak pewnie część z Was wie próbuję swoich sił na snapchacie, ale wciąż jestem zupełnie nieprzekonana do tego narzędzia - cóż, tak nieprzekonana, że nagrywam codziennie ale nie porwało mnie. Jeszcze.Przepraszam Was najmocniej za dość długą ostatnio przerwę, ale jeszcze dzisiaj możecie się spodziewać recenzji mojej pierwszej świeżej maski z Lusha, jutro postaram się wrzucić projekt Denko a w przyszłym tygodniu odkładane trochę recenzje Guerlain i Givenchy. Całuję mocno!

Sprawdź też

0 komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...