Kolorowanki dla dorosłych - darmowe do pobrania [ + FILM]

9:21:00 PM


Wciągnęłam się tak, że dzisiaj Sylwester a ja siedzę i koloruję. Z własnej woli. Mając tonę innych rzeczy do zrobienia. I zapewne ten konik więcej niż kilka tygodni nie potrwa, ale tak czy siak na razie jest fajnie i dobrze. I sprawia przyjemność tak szaloną, że mazaki nie schodzą ze stołu. Ale wszyściutko opowiedziałam Wam tutaj:


Tak jak wspominałam w filmie, wybór kolorowanek jest naprawdę ogromny. Szczególnie teraz, kiedy pod koniec roku jest mnóstwo promocji w księgarniach i wiele rzeczy możecie upolować za połowę pierwotnej ceny - kilka pozycji i każda z innej beczki:
Znalazłam dla Was kilkanaście fajnych i darmowych kolorowanek na spróbowanie. Starałam się, żeby każda była w trochę innym stylu - jeśli nie chcecie od razu zamawiać całych książek to będzie dla Was najlepsze rozwiązanie:

KOLIBRY - [link]
BALON I PIÓRA - [link]
KWIATY - [link]
SOWA I WIEWIÓRKA - [link]
CHATKA SKRZATA I KWIATY - [link]
KONEWKA I OGRÓD - [link]
DOMEK Z KOLIBREM - [link]
LISEK - [link]
DOMY W MIEŚCIE - [link]
GWIAZDKA - [link]
JELEŃ - [link]
PELIKAN - [link]
CZARODZIESKA DOLINA - [link]
TUKAN I LEMUR - [link]

Życzę Wam wspaniałego Nowego Roku Robaczki. Żebyście się dużo uśmiechali i żebyście mogli poświęcać jak najwięcej czasu na rzeczy, które Wam sprawiają radość. A okryć to, co daje Wam szczęście to już pierwszy krok do sukcesu.


Sprawdź też

0 komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...