5 darmowych TAPET na Luty [do pobrania] + DIY na Walentynki

1:52:00 PM


Dzisiaj lekko słodko, lekko nostalgicznie. Starałam się, żeby nie kojarzyły się tylko i wyłącznie z nadchodzącym dniem św. Walentego, więc mamy jeszcze kilka innych drobiazgów, szczerze mówiąc mało wspólnych z lutym, ale takie życie. Tutaj macie jeszcze linki do poprzednich postów z tapetami - Część Pierwsza, Część Druga.

To co jest fajne w tych większych tapetach i ustawianiu ich na telefonach to możliwość wyboru fragmentu obrazka. Postarałam się tym razem, aby była możliwa większa różnorodność wyboru takowych fragmentów, same zobaczcie jak możecie się tapetami posłużyć:


[KLIK]


[KLIK]


[KLIK]


[KLIK]


[KLIK]

Zwyczajowa formułka: Wszystkie pliki umieszczone są na dysku Google Drive, a niżej jeśli któraś wpadła Wam w oko wystarczy kliknąć w jego nazwę pod obrazkiem, są tam bezpośrednie linki do ich ściągnięcia. Grafiki są tylko i wyłącznie do wykorzystania prywatnego - jeśli chcesz użyć ich gdzieś jeszcze daj znać!

A i przede wszystkim rozpoczęłam cykl na Youtubie z którym sporo się zbierałam, ale w końcu się zdecydowałam. Akwarele od strony kompletnego amatora. Rozpoczęłam od najprostszego na świecie projektu DIY, czyli od malowania liter, miało być prosto i słodko - zobaczcie co z tego wyszło.

Do przygotowania obrazka potrzebujecie:
- Akwareli
- Pędzla
- Ołówka, gumki
- Papieru do akwareli (5zł w sklepach paperniczych)
- Płynu maskującego (w sklepach dla plastyków i online)
- oczywiście kubka z wodą


I jak? Zaczęliśmy od najłatwiejszego, żeby teraz móc spokojnie i powoli iść ku tym trudniejszym pracom, ale płyn maskujący i tak bardzo nam się przyda. Walentynkowych projektów będzie jeszcze conajmniej cztery, ale zobaczymy, a nuż coś cudownego przyjdzie mi do głowy. Wspaniałego tygodnia! Trzymajcie się ciepło!

Sprawdź też

0 komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...