"Tęczowe zygzaki" - Home Decor DYI

11:21:00 AM


O słodkie piątkowe południa - czy jest coś bardziej optymistycznego niż świadomość nadchodzącego weekendu? A jest moje drogie, jest. Otóż to świadomość tego ile jesteście moje kochane w stanie zrobić w ciągu nadchodzących dni i to dla siebie i dla domu. I piękna. I oczu pociechy. 

Dzisiaj zapraszam na kolejny już projekt związany z moją ostatnią wielką miłością - akwarelami. Cała praca nie powinna Wam zająć więcej niż 15 minut, zabawy z tym nie ma dużo a i jakiś specjalnych zdolności także posiadać nie musicie. Jedyne czego będziecie potrzebowały to:

- akwarele, farby wodne
- pędzelek
- płyn maskujący
- papier do akwareli (ok. 5zł w papierniczych)
- ramkę na zdjęcia

To jest w zasadzie ten sam zestaw, którego używałyśmy przy projekcie na Walentynki "Napis LOVE" a sam filmik możecie obejrzeć TUTAJ. Dopiero teraz się zorientowałam, że nie linkowałam go Wam na blogu a więc proszę - projekt na tych samych zasadach z tymi samymi materiałami, które jeszcze nie raz nam się przydadzą. Z resztą będzie takich filmików cała seria, zaraz Wam opowiem co i jak.

Na kartce malujemy ramkę i zygzaki - jeśli lubicie równiutkie to równiutkie, ja jednak wole te odręczne i lekko niestaranne. Płyn schnie bardzo szybko, jednak aby akwarele całkowicie wyschły radzę poczekać kilkanaście minut - można sobie pomóc suszarką. Z resztą zobaczcie same:
I teraz nie pozostaje nam nic więcej jak zapakować nasz obrazek do ramki - Waszym wyborem już zostaje czy wybierzecie ustawienie poziome czy pionowe - kolorystykę stonowaną i tak jak moje - zupełnie kolorowe szaleństwa. Pięknie też będzie wyglądać połączenie jednego koloru w kilku odcieniach do bardziej stonowanych pomieszczeń. Moje cudaki wylądowały w kuchni, ale za kilka dni ustąpią pewnie miejsca kolejnym projektom. Ha. Rozszalałam się.Wspaniałego weekendu moi drodzy. Zróbcie coś dla siebie kreatywnego. Choćby rysuneczek, choćby miał to być kawałek kolorowanki. Potrzebujemy tego w tych czasach kochani. Straszliwie. Z uszanowaniem i słońca, słońca!

Sprawdź też

0 komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...