4 grafiki na Dzień Matki [do wydrukowania] - prezent na ostatnią chwilę

8:47:00 PM

Trochę na szybko, ale przygotowałam Wam kilka grafik - trochę w formie prezentu na ostatnią chwilę - możecie grafikę wydrukować w na grubszym kartonie, złożyć, wypisać i sprezentować w formie kartki albo wydrukować, wyciąć prawą stronę i włożyć w ramkę. 


Ale zachęcam mimo wszystko do chociaż jednego kwiecia dla Najdroższej. A tak najlepiej, najlepiej - po prostu poświęćcie trochę czasu. Naprawdę są dni, kiedy wystarczy tylko Wasz telefon. Że wszystko gra. Wy tego nie pamiętacie, ale dzień, kiedy się pojawiliście był jednym z najważniejszych dni w Jej życiu. Za każdą nieprzespaną noc - dajcie jej chociaż w ten dzień czuć się tak jak wtedy - kiedy była całym Waszym światem. Och, banalna i sentymentalna coś bywam ostatnio.


Wszystkiego, co najlepsze [KLIK]


Zapomniałam o kwiatach [KLIK]


Najkochańsza Mamo [KLIK]


Czy wiesz, jaki dziś dzień? [KLIK]

Zwyczajowa formułka: Wszystkie pliki umieszczone są na dysku Google Drive, a niżej jeśli któraś wpadła Wam w oko wystarczy kliknąć w jego nazwę pod obrazkiem, są tam bezpośrednie linki do ich ściągnięcia. Grafiki są tylko i wyłącznie do wykorzystania prywatnego - jeśli chcesz użyć ich gdzieś jeszcze daj znać!


Ucałowania Robaczki.

Sprawdź też

0 komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...