Wolt - lepszy od UberEats? Naciągacze i kod rabatowy 15zł

2:34:00 PM

Co to jest Wolt?

W końcu i do Polski trafiła kolejna aplikacja pozwalająca na zamawianie jedzenia. Wolt to aplikacja, która od lat śmiga nie tylko po całej Europie, ale także w Stanach. Podobnie jak w UberEats mamy do wyboru szereg restauracji i knajpek, ale w przeciwieństwie do niej możemy zamówić także danie z odbiorem osobistym.

Pierwszym miastem, w którym ruszyła na polskim rynku apka był Gdańsk - 21 września. Strona jest dostępna zarówno w formie aplikacji mobilnej jak i strony internetowej.Wolt - kody rabatowe i promocje

Przyznam, że dla mnie nowa aplikacja jest dużo lepsza od innych podobnych na rynku (zobaczymy do jakiego czasu;-) z prostego powodu - współpracuje z nią kilka moich ulubionych restauracji, które do tej pory były nieosiągalne w dostawie na wynos. I z tego co mi się do tej pory wydaje - Wolt wyraźnie selekcjonuje restauracje, dzięki czemu możemy poznać knajpy, na które prawdopodobnie trudno nam byłoby trafić.  Aplikacja jest dostępna zarówno na Androida jak i IOS, a co najlepsze - możemy z niej korzystać także poza granicami Polski. Zobaczymy jak w najbliższym czasie będzie wyglądać jej dostępność w innych miastach.

Wolt - tokeny 

Oprócz tego, że mamy możliwość zbierania z poleceń zniżek na kolejne zamówienia, ale także możliwość odbierania tokenów. Co to są tokeny Wolt? To monety, które zbieramy dzięki poleceniom, a każda z nich warta jest jedną darmową dostawę. Za każdym razem, jeśli polecicie aplikację znajomemu, za 5 pierwszych jego zamówień otrzymujecie dostawę gratis. Do tej pory obowiązującą promocją jest 15zł zniżki na pierwsze zamówienie z kodem 15ZLPROMO.


Promocje są przygotowywane dość wybiórczo dla różnych europejskich miast i kody, które mogą działać w Finlandii czy Wilnie, niekoniecznie już sprawdzą się w Warszawie.

Kod 20zł na Wolt - Uwaga na naciągaczy

Jak zwykle nie trzeba było czekać długo na małych oszustów. Jako, że kod działa na systemie poleceń 15zł zarówno dzielącego się jak i obdarowywanego, znalazło się wielu chętnych którzy próbują nowych użytkowników oszukać. Jako, że jest możliwość zmiany nazwy linku referencyjnego, zdarza się, że różne podmioty wpisują KOD20ZL, RABAT20, ale ŻADNE z tych kodów nie daje więcej niż 15zł. Aplikacja dopiero testuje polski rynek i nie istnieją kody na większą zniżkę niż 15zł.

Sprawdź też

0 komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...